KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13693441
nr 1369 3441
Edward Smith
(f. 1923), USA
Akvarell, Komposition. Signerad daterad 57. Motivet: 36x43 cm
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:11:45
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr